Hastanemizde Yenilikler Bitmiyor...
27 Aralık 2023

Mobil Uygulamamız


Hastanemizin mobil uygulaması sayesinde hastane içerisinde artık adres sormanıza gerek kalmayacak. Uygulamanın Navigasyon modülü sayesinde hastalar ve hasta yakınları gitmek istedikleri polikliniğe, doktora yada servislere kimseye sormadan rahatlıkla gidebilecek.

Özellikle şehir dışında gelen hastalarımız uygulamayı indirince istedikleri yere gidebiliyor. Hastane içerisinde gideceği bölümü sistem aracılığıyla hemen bulabiliyor. Giderken yolu 3 şekilde izleyebiliyor. En hızlı şekilde, normal nasıl gidilir ve engelli olarak nasıl gidilir seçenekleri mevcut. Burada yine engelli vatandaşlarımızı düşündük. Sistemde fotoğraflarda var. Buraya girdiğimizde yine gideceği koridorun fotoğrafını görebiliyorsunuz. Sistem ayrıca tıbbı terimler hakkında bilgi verebiliyor. Yine hastanemiz ile ilgili bilgiler veriliyor. Beraberinde eğer sisteme kaydını yapan hasta randevu almışsa uygulama tarafından kayıt yapayım mı diye alternatif sunuluyor ve hasta kayıt sırası beklemeden direk kayıt yapabiliyor. Hastalarımızı sıra beklemesinin önüne geçiyoruz ve sunduğumuz sağlık hizmetlerinin işlem süresini hızlandırmış oluyoruz.


Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Hakkı TÖR
Başhekim


Uygulamanın Başlıca Özellikleri

Navigasyon Özellliği

Şehir dışından gelecek olan hastalar için hastaneye ulaşım için Dış Navigasyon özelliği ve hastane içerisinde gitmek istenilen poliklinik yada servisi kolaylıkla bulabileceğiniz Bina İçi Navigasyon özelliği.

Doktor Bilgileri

Hastanemizde aktif çalışan doktorların listesi mevcut olup polikliniğine gitmek istediğiniz doktorunuzu buluncada Yol Tarifi Al Seçeneğine tıklayıp doktorun bulunduğu polikliniğe navigasyon ile rahatlıkla gidebiliyorsunuz.

Randevu Bilgileri

Hastaneye Sağlık Bakanlığı MHRS (182) sisteminden randevu alıp geldiyseniz Randevularım menüsünden aldığınız randevuları görüntüleyebiliyor ve kayıt masalarına gitmeden uygulama üzerinden kaydınızı otomatik olarak yapabiliyorsunuz ve sadece sıranızı bekliyorsunuz.
(Not: Bu özelliği kullanabilmek için; Mobil uygulamadan sisteme kayıt olup giriş yapmanız gerekmektedir.)

Sıra Takip İşlemi

Bu menü ile muayene sırası beklediğiniz poliklinik önündeki muayene sıralarını gösteren ekrandan karkodu okutarak mobil uygulama üzerinden sıranızı takip edebiliyorsunuz ve poliklinik önünde beklemenize gerek kalmıyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbi Birimler menüsünde de; Hastanemizin tıbbi birimlerini ve o birimde görev yapan doktor bilgilerini görebiliyorsunuz ve yine o listeden seçeceğiniz doktorun bulunduğu polikliniğe Yol Tarifi Al seçeneği ile navigasyon ile rahatlıkla gidebiliyorsunuz.

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler menüsünde de; Şehrimizdeki nöbetçi hastane listesine erişebiliyorsunuz.Uygulamayı yüklemek için aşağıdaki linklere tıklayabilir yada telefonunuz ile karekodları okutabilirsiniz.

 

IOS Ugulama


Android Uygulama  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 2.png
  • 1.jpeg